Jaký si to uděláš....

16.05.2022

Kdo rozhoduje o vašem štěstí? Jste takoví, jakými chcete být, nebo jen plníte obraz někoho druhého? Odpoví vám Pavla Kvardová.

Zahrajeme si takovou hru. Přečtěte si níže uvedené vlastnosti a spočítejte si, kolik z nich na vás sedí.

  • Oceňujete upřímné vztahy
  • Máte potíže přizpůsobit se něčemu, co se Vám nelíbí
  • Za to, po čem toužíte, umíte bojovat
  • Oceňujete materiální pohodlí
  • O svých opravdových touhách a snech příliš nemluvíte

Vsadím se, že na vás minimálně 3 seděly. Hustý, co? A přitom je to jen velmi levný trik z horoskopu. Stačí být trochu neutrální a za jednu frázi schovat množství představ. Chcete se v tom najít? Najdete. Čtete to přímo v horoskopu a nevěříte na ně? Možná to na vás vlastně až tolik nesedí. Jak chcete...

Jsme takoví, jací chceme být nebo takoví, jaké nás vidí ostatní. Dobře zpracujete zadaný úkol od šéfa a on vás vychválí do nebe za pečlivost. Chcete mu snad říct, že se spletl? Že si váží vlastnosti, kterou vůbec nemáte? Ne, budete chtít být pozornější při úkolech vyžadujících pečlivost.

Kamarádce řekla věštkyně, že na jaře se urovnají její neshody s partnerem, protože se začnou věnovat společným koníčkům. Je jaro a jejich vztah je lepší než kdy předtím. Ptáte se, jak je to možné? Věděla, co ji čeká, tak se začala věnovat jeho koníčkům. Chtěla, aby to bylo dobré a věřila tomu, že to bude fungovat.

Mně se v životě splnilo všechno, co jsem si přála. Ve škole, v práci, v soukromém životě. Vždycky jsem dostala, co jsem chtěla. Jsem dítě štěstěny. Kecám. Moje máma se jmenuje Marcela a já to mám díky tomu, že ty věci chci!

O svém "štěstí" rozhodujete vy. Rozhodujete o něm ve chvíli, kdy se rozhodnete. Kam směřuje naše pozornost, tam směřují naše kroky. Ještě jsem neviděla lásku přenášet hory. Viděla jsem lidi, kteří věděli, že tu horu přejdou po svých. Bylo jim jedno, kolikrát upadnou, kolikrát se rozbrečí a kolikrát se budou muset vrátit zpátky, protože jejich pozornost stále směřovala k vrcholu. A víte co? Došli tam. Najděte si ten svůj a jděte na něj. Já totiž vím, že když tam budete chtít dojít, dojdete tam.

Pavla Kvardová

Sales manager ve společnosti NN